Výkon svítidla na metr (W) : 4,8 , Napětí svítidla (V) : 12 , Úhel záření (°) : 120 , Počet LED na 1 metr : 60 , Barva : zelená , Délka (mm) : 1000 , Šířka (mm) : 8 , Výška (mm) : 2 , Délka jednotl. úseků (mm) : 50 , Vlnová délka barvy (nm) : 510-525 , Stupeň ochrany krytí (IP) : IP20 , Směr vyzařování : kolmo , Teplota chromatičnosti (K) : , Typ čipu : SMD 3528 , Barva základny : bílá , Poloměr ohybu (mm) : 1 , Se samolepící fólií 3M : Ano , Světelný tok (lm/m) : 300 , Druh napětí : DC , Provedení : pásek , Teplota bílé barvy : , Barva : zelená , Umístění : Interiér , Svítivost : Střední , Min. odběrové množství : 5 m
| Barva : | bílá |
| Barva světla : | zelená |
| Délka : | 1000 mm |
| Náhrada za : | 25 W |
| Materiál : | plast |
| Napětí / napájení : | 12V DC |
| Počet LED na 1 metr : | 60 |
| Celkový příkon max. : | 4.8 W |
| Šířka : | 8 mm |
| Stmívatelné : | ano |
| Stupeň krytí : | IP20 |
| Světelný tok celkový : | 300 lm |
| Energetická třída : | G |
| Tvar / motiv : | LED pásek |
| Typ zdroje : | LED |
| Úhel vyzařování : | 120 ° |
| Určení : | dekorační osvětlení |
| Výška : | 2 mm |
| Průměrná životnost : | 30000 h |
| Značka : | SCHMACHTL |
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: