McLED LED pásek SMD2835 teple bílá, DC12V, IP20, 10mm, bílý PCB pásek, 120 led/metr 14W ML-121.367.60.0
Může být u Vás 18. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: ML-121.367.60.0 EAN: 8595607235792 Značka: Schmachtl
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : teplá bílá
Délka : 5000 mm
Náhrada za : 75 W
Materiál : plast
Napětí / napájení : 12V DC
Počet LED na 1 metr : 120
Celkový příkon max. : 60 W
Šířka : 10 mm
Stmívatelné : ano
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 5500 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : F
Tvar / motiv : LED pásek
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 120 °
Určení : hlavní osvětlení
Výška : 2 mm
Průměrná životnost : 20000 h
Značka : SCHMACHTL
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz