| Při nákupu nad 5 ks sleva 5% | Cena po slevě 352,50 Kč bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 10 ks sleva 7% | Cena po slevě 345,10 Kč bez DPH / ks | |
| Při nákupu nad 20 ks sleva 10% | Cena po slevě 334 Kč bez DPH / ks |
Výkon svítidla na metr (W): 12, Napětí svítidla (V): 12, Úhel záření (°): 120, Počet LED na 1 metr: 120, Barva: bílá, Délka (mm): 1000, Šířka (mm): 10, Výška (mm): 2, Délka jednotl. úseků (mm): 25, Vlnová délka barvy (nm): , Stupeň ochrany krytí (IP): IP54, Směr vyzařování: kolmo, Teplota chromatičnosti (K): 6000-7000, Typ čipu: SMD 2835, Barva základny: bílá, Poloměr ohybu (mm): 1, Se samolepící fólií 3M: Ano, Světelný tok (lm/m): 975, Druh napětí: DC, Provedení: pásek, Teplota bílé barvy: Studená, Barva: Studeně bílá, Umístění: Interiér/exteriér, Svítivost: Extra vysoká, Min. odběrové množství: 5 m
| Barva : | bílá |
| Barva světla : | studená denní bílá |
| Délka : | 1000 mm |
| Náhrada za : | 60 W |
| Materiál : | plast |
| Napětí / napájení : | 12V DC |
| Počet LED na 1 metr : | 120 |
| Celkový příkon max. : | 12 W |
| Šířka : | 10 mm |
| Stmívatelné : | ano |
| Stupeň krytí : | IP54 |
| Světelný tok celkový : | 975 lm |
| Teplota barvy : | 6000 K |
| Energetická třída : | G |
| Tvar / motiv : | LED pásek |
| Typ zdroje : | LED |
| Úhel vyzařování : | 120 ° |
| Určení : | pracovní osvětlení |
| Výška : | 2 mm |
| Průměrná životnost : | 30000 h |
| Značka : | SCHMACHTL |
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: