MAYTONI Závěsné svítidlo Tau MOD166PL-L30G3K
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M MOD166PL-L30G3K EAN: 4099776030546 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Moderní závěsné světlo MAYTONI Tau MOD166PL-L30G3K s flexibilním difuzorem
Kód / označení výrobce: MOD166PL-L30G3K
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Světlo nad stůl nebo pracovní plochu
  • Barva: zlatá
  • Materiál: hliník, silikon
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Světelný tok: 1250 lm
  • Výkon: 30 W
  • Vyzařovací úhel: 360°
  • Stupeň krytí: IP20
  • Rozměry: délka 1400 mm, šířka 180 mm
  • Životnost: 50 000 h
  • Energetická třída: G
  • Není stmívatelné
FAQ
  • Je světlo vhodné i pro hlavní osvětlení celé místnosti?
  • Lze světlo stmívat?
    Ne, tento model není stmívatelný.
Technické parametry
Barva : bílá / zlatá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 1400 mm
Hmotnost : 2800 g
Kolekce : Tau
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 30 W
Šířka : 180 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : design / moderní
Světelný tok celkový : 1250 lm
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 260 °
Výška : 1500 mm
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz