MAYTONI Závěsné svítidlo Tau 3000K 40W MOD146PL-L40B3K
Může být u Vás 21. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M MOD146PL-L40B3K EAN: 4099776047292 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Moderní závěsné světlo MAYTONI Tau 3000K 40W
Kód / označení výrobce: MOD146PL-L40B3K
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Doporučené použití
Orientační velikost osvětleného prostoru
  • Barva: černá
  • Materiál: hliník, silikon
  • Světelný tok: 2200 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Příkon: 40 W
  • Délka: 4000 mm
  • Vyzařovací úhel: 360°
  • Stupeň krytí: IP20
  • Index podání barev: CRI 80
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Životnost: 50 000 h
  • Není stmívatelné
FAQ
  • Lze světlo stmívat? – Tento model není stmívatelný, intenzita světla je stálá.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 4000 mm
Hmotnost : 1200 g
Kolekce : Tau
Materiál : hliník / silikon
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 40 W
Stupeň krytí : IP20
Styl : design / moderní
Světelný tok celkový : 2200 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : A
Tvar / motiv : podlouhlý
Typ zdroje : LED
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : I
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz