MAYTONI závěsné svítidlo Step P010PL-L30W
Může být u Vás 20. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M P010PL-L30W EAN: 4251110063881 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Moderní závěsné světlo MAYTONI Step P010PL-L30W
Kód / označení výrobce: MAYTONI závěsné svítidlo Step P010PL-L30W
Světlo nad stůl nebo pracovní plochu
  • Barva: bílá
  • Materiál: kov
  • Světelný tok: 2000 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Vyzařovací úhel: 120°
  • Výška: 1000 mm (nastavitelná, min. 200 mm)
  • Délka: 1185 mm
  • Šířka: 40 mm
  • Stupeň krytí: IP20
  • Výkon: 30 W
  • Index podání barev: 80 CRI
  • Montáž: závěsné
FAQ
  • Je možné světlo stmívat?
    Ne, toto světlo není stmívatelné.
  • Jak dlouhé je zavěšení a lze ho upravit?
    Maximální výška zavěšení je 1000 mm, minimální 200 mm. Výšku lze při montáži nastavit podle potřeby.
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 83 Ra
Délka : 40 mm
Délka závěsu : 860 mm
Hmotnost : 2040 g
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 30 W
Šířka : 1185 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 1750 lm
Úhel vyzařování : 120 °
Výška : 1000 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : I
Naposledy prohlížené
EGLO Venkovní nástěnné svítidlo ALAMONTE 1 900698
Může být u Vás 27. 5.
MAYTONI Závěsné svítidlo Step P010PL-L23B4K
Může být u Vás 20. 5.
NEOLUX H1 12V 55W P14,5s 1ks blistr N448-01B
PAULMANN LED svítidlo nad obrazy Mingo 3000K 230V 11W černá
Může být u Vás 25. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz