MAYTONI Závěsné svítidlo Step P010PL-L30G3K
Může být u Vás 20. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M P010PL-L30G3K EAN: 4251110075754 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Moderní závěsné světlo MAYTONI Step v zlaté barvě
Kód / označení výrobce: MAYTONI Závěsné svítidlo Step P010PL-L30G3K
Světlo nad stůl nebo pracovní plochu
  • Barva: zlatá
  • Materiál: kov
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Světelný tok: 1400 lm
  • Vyzařovací úhel: 120°
  • Výkon: 30 W
  • Stupeň krytí: IP20
  • Index podání barev: CRI 80
  • Rozměry: délka 1185 mm, šířka 40 mm, výška max. 1000 mm
  • Montáž: závěsné
  • Životnost: 30 000 h
  • Energetická třída: G
  • Počet LED: 180
  • Není stmívatelné
FAQ
  • Je možné světlo zkrátit podle výšky stropu?
    Ano, výšku zavěšení lze nastavit v rozmezí 200–1000 mm.
  • Je světlo vhodné pro hlavní osvětlení místnosti?
Technické parametry
Barva : zlatá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 1185 mm
Délka závěsu : 860 mm
Hmotnost : 2150 g
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 30 W
Šířka : 40 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 1400 lm
Úhel vyzařování : 120 °
Výška : 80 mm
Naposledy prohlížené
E
CENTURY FILAMENT LED INCANTO SFERA CHIARA 6W E14 4000K DIM
Může být u Vás 22. 5.
D
FARO KLEE levá nástěnná lampa, šedá, se čtecí lampičkou
Může být u Vás 10. 6.
PAULMANN stropní svítidlo Ruya IP44 E14 230V max. 20W sklo/chrom
Může být u Vás 25. 5.
PAULMANN stropní svítidlo Ruya IP44 E27 230V max. 60W sklo/chrom
Může být u Vás 25. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz