MAYTONI Závěsné svítidlo Shadows of the past 3000K 20W MOD263PL-L20BS3K
Může být u Vás 15. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M MOD263PL-L20BS3K EAN: 4099776150732 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Závěsné světlo MAYTONI Shadows of the past 3000K 20W
Kód / označení výrobce: MOD263PL-L20BS3K
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Světlo nad stůl nebo pracovní plochu
  • Výkon: 20 W
  • Světelný tok: 1400 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Index podání barev: 80 CRI
  • Stmívatelné: ne
  • Materiál: kov
  • Povrchová úprava: mosaz
  • Stupeň krytí: IP20
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Výška: 520–3520 mm (nastavitelná)
  • Šířka: 210 mm
  • Délka: 170 mm
  • Vyzařovací úhel: 360°
  • Životnost: 50 000 h
  • Energetická třída: G
FAQ
  • Je možné světlo stmívat? – Ne, tento model není stmívatelný.
  • Jak dlouhý je závěs? – Výšku lze nastavit v rozmezí 520 až 3520 mm.
Technické parametry
Barva : mosaz
Barva světla : teplá bílá
CRI : 70 Ra
Délka : 170 mm
Hmotnost : 1400 g
Kolekce : Shadows of the past
Materiál : kov
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 20 W
Šířka : 210 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : design
Světelný tok celkový : 1400 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : G
Tvar / motiv : vlna
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 360 °
Výška : 3520 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Vystaveno na showroomu : ano
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz