MAYTONI závěsné svítidlo Ring MOD013PL-06B
Může být u Vás 20. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M MOD013PL-06B EAN: 4251110054308 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Závěsné světlo Maytoni Ring MOD013PL-06B v černé barvě
Kód / označení výrobce: MAYTONI závěsné svítidlo Ring MOD013PL-06B
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Patice a kompatibilita
Světlo je vybaveno šesti paticemi G9, což umožňuje použití široké škály žárovek s různou teplotou chromatičnosti a výkonem. Maximální celkový příkon je 25 W.
  • Barva: černá
  • Materiál: kov, sklo
  • Počet světelných zdrojů: 6 x G9
  • Stupeň krytí: IP20 (vhodné do interiéru)
  • Výška: 340–1780 mm (nastavitelná)
  • Průměr: 580 mm
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Svítidlo není stmívatelné
  • Třída ochrany: I
FAQ
  • Je možné světlo zkrátit podle výšky místnosti? – Ano, výška zavěšení je nastavitelná v rozmezí 340–1780 mm.
Technické parametry
Barva : černá
Délka závěsu : 1530 mm
Hmotnost : 2400 g
Kolekce : RING
Materiál : kov / sklo
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : G9
Počet světelných zdrojů : 6
Celkový příkon max. : 150 W
Průměr : 580 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : design / moderní
Tvar / motiv : vícečetný
Výška : 1840 mm
Zdroj světla součástí : ne
Tvar zdroje : kapsle
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : I
Vystaveno na showroomu : ano
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
GLOBO ROBBY 57911WM Nástěnné svítidlo
Může být u Vás 27. 5.
F
LEDVANCE DL IP44 DN 165 13W 865 WT 4058075703100
Může být u Vás 25. 5.
E
LEDVANCE LED CLASSIC A 75 FA S 9W 840 FR E27 4099854044212
Může být u Vás 25. 5.
MAYTONI Stropní svítidlo Dune DIA005CL-06CH
Může být u Vás 20. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz