MAYTONI Závěsné svítidlo Node MOD165PL-L40B3K
Může být u Vás 21. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M MOD165PL-L40B3K EAN: 4099776030201 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Designové závěsné světlo Maytoni Node MOD165PL-L40B3K s čtyřmi kruhy
Moderní závěsné světlo určené pro interiéry, které vyniká originálním designem inspirovaným minimalistickými šperky a architekturou. Hlavní výhodou je možnost upravit polohu čtyř propojených kruhů, čímž lze měnit vzhled i charakter osvětlení. Teplé bílé světlo (3000 K) s vysokým podáním barev (CRI 90) vytváří příjemnou atmosféru a díky výkonu 40 W a světelnému toku 2600 lm je vhodné jako hlavní osvětlení menších až středně velkých místností.
Kód / označení výrobce: MOD165PL-L40B3K
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Doporučené použití
Světlo je vhodné jako hlavní osvětlení místnosti, zejména pro menší až středně velké prostory.
Orientační velikost osvětleného prostoru
  • Barva: černá
  • Materiál: kov, matný difuzor
  • Výška: 1200 mm (nastavitelná, minimálně 618 mm)
  • Šířka: 270 mm
  • Délka: 1000 mm
  • Výkon: 40 W
  • Světelný tok: 2600 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Index podání barev: CRI 90
  • Stupeň krytí: IP20
  • Není stmívatelné
  • Životnost: 50 000 h
  • Energetická třída: G
FAQ
  • Je možné světlo stmívat? Ne, toto světlo není stmívatelné.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 1000 mm
Hmotnost : 4000 g
Kolekce : NODE
Materiál : kov
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 4
Celkový příkon max. : 40 W
Šířka : 270 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 2600 lm
Teplota barvy : 3000 K
Tvar / motiv : podlouhlý
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 180 °
Výška : 1200 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : I
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
Artemide Koncovky - stropní 2ks Calipso Linear System 2026010A
Může být u Vás 18. 6.
Artemide závěsné svítidlo nh S5 Elliptic 46 W 220-240 V E27/E14
Může být u Vás 18. 6.
F
OSRAM LED PARATHOM CL P FIL 25 non-dim 2,5W/827 E27
Může být u Vás 15. 5.
F
Philips CorePro LEDCandle ND 4.3-40W E14 840 B35 CLEAR GLASS
Může být u Vás 21. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz