MAYTONI Závěsné svítidlo Line MOD016PL-L75MG3K
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M MOD016PL-L75MG3K EAN: 4251110071961 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Závěsné světlo MAYTONI Line MOD016PL-L75MG3K v zlaté barvě
Kód / označení výrobce: MAYTONI Závěsné svítidlo Line MOD016PL-L75MG3K
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Doporučené použití
Orientační velikost osvětleného prostoru
  • Barva: zlatá
  • Materiál: hliník
  • Výška: 55 mm
  • Šířka: 1010 mm
  • Délka: 660 mm
  • Minimální výška zavěšení: 120 mm
  • Maximální výška zavěšení: 1200 mm
  • Světelný tok: 3100 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Vyzařovací úhel: 120°
  • Stupeň krytí: IP20 (vhodné do interiéru)
  • Výkon: 79 W
  • Životnost: 50 000 h
  • Index podání barev: CRI 80
  • Není stmívatelné
FAQ
  • Je možné světlo stmívat? – Ne, toto světlo není stmívatelné.
Technické parametry
Barva : zlatá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 660 mm
Hmotnost : 4900 g
Kolekce : Line
Materiál : kov / plast
Napětí / napájení : 220-240V
Celkový příkon max. : 75 W
Průměr : 250 mm
Šířka : 1010 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : design / moderní
Světelný tok celkový : 3500 lm
Teplota barvy : 3000 K
Tvar / motiv : hranatý / vícečetný
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 120 °
Výška : 1200 mm
Zdroj světla součástí : ano
Naposledy prohlížené
BIG WHITE SLV PANEL C Závěsné lano, L: 150 cm 1008609
Může být u Vás 18. 5.
BIG WHITE SLV S-TRACK DALI X spojka bílá 1002656
Může být u Vás 18. 5.
NORDLUX závěsné svítídlo Ellen 30 40W E27 černá 48563003
Energetický štítek
Rabalux stropní svítidlo Carmella LED 30W 5052
Může být u Vás 21. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz