MAYTONI Závěsné svítidlo Krone 4000K 90W P097PL-L90G4K
Může být u Vás 21. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M P097PL-L90G4K EAN: 4099776027089 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Luxusní závěsné světlo MAYTONI Krone 4000K 90W
Kód / označení výrobce: P097PL-L90G4K
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Doporučené použití
Orientační velikost osvětleného prostoru
  • Světelný tok: 6000 lm
  • Barva světla: 4000 K (neutrální bílá)
  • Příkon: 90 W
  • Průměr: 805 mm
  • Maximální výška: 1476 mm
  • Materiál: kov (zlatá), krystal
  • Stupeň krytí: IP20 (vhodné do interiéru)
  • Index podání barev: CRI 90
  • Stmívatelné: ne
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Záruka: 3 roky
FAQ
  • Je možné světlo stmívat?
    Ne, toto světlo není stmívatelné.
  • Je vhodné i do menších místností?
Technické parametry
Barva : zlatá
Barva světla : studená bílá
CRI : 90 Ra
Hmotnost : 11000 g
Kolekce : Krone
Materiál : kov
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 2
Celkový příkon max. : 90 W
Průměr : 805 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : design / křišťál
Světelný tok celkový : 6000 lm
Teplota barvy : 4000 K
Tvar / motiv : kulatý
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 180 °
Výška : 1500 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : I
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz