MAYTONI Závěsné svítidlo Halo 48W MOD005PL-L48BSK
Může být u Vás 20. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M MOD005PL-L48BSK EAN: 4099776066934 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Závěsné světlo Maytoni Halo 48W v mosazném provedení
Kód / označení výrobce: MOD005PL-L48BSK
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Světlo nad stůl nebo pracovní plochu
  • Výkon: 48 W
  • Světelný tok: 1463–1504 lm
  • Teplota chromatičnosti: 2600 nebo 3500 K
  • Vyzařovací úhel: 120°
  • Barva: mosaz
  • Materiál: hliník
  • Krytí: IP20 (vhodné do interiéru)
  • Rozměry: délka 1500 mm, šířka 15 mm, výška zavěšení 155–3055 mm
  • Energetická třída: G
  • Životnost: 50 000 h
  • Stupeň ochrany: Class 1
  • Index podání barev: CRI 80
FAQ
  • Je možné světlo stmívat? – Ne, toto světlo není stmívatelné.
Technické parametry
Barva : mosaz
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 1500 mm
Hmotnost : 1500 g
Kolekce : Halo
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 2
Celkový příkon max. : 48 W
Šířka : 15 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : design / moderní
Světelný tok celkový : 2200 lm
Teplota barvy : 2600 K / 3500 K
Energetická třída : G
Tvar / motiv : podlouhlý
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 120 °
Výška : 3055 mm
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz