MAYTONI Závěsné svítidlo Flat 3000K 20W MOD296PL-L20BC3K
Může být u Vás 21. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M MOD296PL-L20BC3K EAN: 4099776099079 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Designové závěsné světlo Maytoni Flat 3000K 20W
Kód / označení výrobce: MAYTONI Závěsné svítidlo Flat 3000K 20W MOD296PL-L20BC3K
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Světlo nad stůl nebo pracovní plochu
  • Výkon: 20 W
  • Světelný tok: 2480 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Vyzařovací úhel: 120°
  • Barva: černá, tónované sklo
  • Materiál: kov, sklo
  • Stupeň krytí: IP20
  • Rozměry: délka 930 mm, šířka 120 mm, výška max. 3120 mm
  • Energetická třída: D
  • Životnost: 50 000 h
  • Není stmívatelné
FAQ
  • Je možné upravit výšku zavěšení? – Ano, výšku lze nastavit v rozmezí od 180 do 3120 mm podle potřeby prostoru.
Technické parametry
Barva : zlatá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 930 mm
Hmotnost : 2800 g
Kolekce : FLAT
Materiál : kov / sklo
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 20 W
Šířka : 120 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : design
Světelný tok celkový : 2480 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : D
Tvar / motiv : podlouhlý
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 120 °
Výška : 3120 mm
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
EGLO Závěsně svítidlo STYPE 43693
Může být u Vás 27. 5.
LUCIS nástěnné svítidlo GLOU 15,5W LED 3000K bílá N2.K1.31
Může být u Vás 3. 6.
Rabalux svítidlo pod linku Magnus LED 0,5W 5675
Může být u Vás 21. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz