MAYTONI Závěsné svítidlo El 3000K 12W MOD041PL-L15B3K1
Může být u Vás 22. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M MOD041PL-L15B3K1 EAN: 4099776061144 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Závěsné světlo MAYTONI El 3000K 12W – minimalistický design a příjemné teplé světlo
Kód / označení výrobce: MAYTONI Závěsné svítidlo El 3000K 12W MOD041PL-L15B3K1
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Technické vlastnosti
  • Příkon: 12 W
  • Světelný tok: 500 lm
  • Barevná teplota: 3000 K (teplá bílá)
  • Vyzařovací úhel: 90°
  • Index podání barev: CRI 80
  • Materiál: hliník
  • Barva: černá
  • Průměr: 350 mm
  • Výška: 1280–3280 mm (nastavitelná)
  • Stupeň krytí: IP20
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Energetická třída: G
  • Životnost: 50 000 h
  • Hmotnost: 1 kg
FAQ
  • Je možné světlo stmívat? – Ne, toto světlo není stmívatelné.
  • Jak dlouhý je závěs? – Výška zavěšení je nastavitelná v rozmezí 1280–3280 mm.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Hmotnost : 1000 g
Kolekce : El
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 15 W
Průměr : 350 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : design / moderní
Světelný tok celkový : 500 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : G
Tvar / motiv : kulatý
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 90 °
Výška : 3280 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
MAYTONI Závěsné svítidlo Wonderland MOD313PL-06G
Může být u Vás 22. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz