MAYTONI Závěsné svítidlo Efir 33W 38d P089PL-33W3K-MG
Může být u Vás 21. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M P089PL-33W3K-MG EAN: 4099776083986 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Závěsné světlo MAYTONI Efir 33W, matná zlatá, 38°
Kód / označení výrobce: MAYTONI Závěsné svítidlo Efir 33W 38d P089PL-33W3K-MG
Světlo nad stůl nebo pracovní plochu
Technické vlastnosti
  • Výkon: 33 W
  • Světelný tok: 2730 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Materiál: hliník
  • Barva: matná zlatá
  • Průměr: 105 mm
  • Výška těla: 170 mm
  • Minimální výška zavěšení: 200 mm
  • Maximální výška zavěšení: 1400 mm
  • Stupeň krytí: IP20
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Životnost: 50 000 h
  • Není stmívatelné
FAQ
  • Je možné světlo stmívat? – Ne, toto světlo není stmívatelné.
Technické parametry
Barva : zlatá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Délka stínítka : 170 mm
Hmotnost : 112 g
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 33 W
Průměr : 105 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 2730 lm
Úhel vyzařování : 38 °
Výška : 1400 mm
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz