MAYTONI Závěsné svítidlo Efir 15W 38d P089PL-15W3K-MG
Může být u Vás 20. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M P089PL-15W3K-MG EAN: 4099776083962 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Závěsné světlo MAYTONI Efir 15W, matná zlatá, 38°
Kód / označení výrobce: MAYTONI Závěsné svítidlo Efir 15W 38d P089PL-15W3K-MG
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Světlo nad stůl nebo pracovní plochu
  • Výkon: 15 W
  • Světelný tok: 1230 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Vyzařovací úhel: 38°
  • Index podání barev: CRI 90
  • Barva: matná zlatá
  • Materiál: hliník
  • Průměr: 75 mm
  • Výška těla: 135 mm
  • Minimální výška: 165 mm
  • Maximální výška: 1365 mm
  • Stupeň krytí: IP20 (vhodné do interiéru)
  • Energetická třída: E
  • Životnost: 50 000 h
FAQ
  • Je světlo vhodné i pro osvětlení celé místnosti?
  • Lze světlo stmívat?
    Ne, tento model není stmívatelný.
Technické parametry
Barva : zlatá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Délka stínítka : 135 mm
Hmotnost : 569 g
Kolekce : Efir
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 15 W
Průměr : 75 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 1230 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : E
Tvar / motiv : válec
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 38 °
Výška : 1365 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : II
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz