MAYTONI Závěsné svítidlo do lišty Focus LED Magnetic track system Exility 4000K 12W 36d TR041-2-12W4K-W
Může být u Vás 21. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR041-2-12W4K-W EAN: 4099776044314 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Závěsné světlo do lišty MAYTONI Focus LED Magnetic Exility 4000K 12W bílé
Kód / označení výrobce: TR041-2-12W4K-W
Světlo nad stůl nebo pracovní plochu
Technické vlastnosti
  • Barva: bílá
  • Materiál: hliník
  • Montáž: magnetický lištový systém Exility (šířka 23 mm)
  • Světelný tok: 1090 lm
  • Výkon: 12 W
  • Teplota chromatičnosti: 4000 K (neutrální bílá)
  • Stupeň krytí: IP20
  • Napětí: AC 48 V
  • Rozměry: výška 1218 mm, délka 200 mm, šířka 193 mm, průměr 52 mm
  • Životnost: 50 000 h
  • Záruka: 5 let
  • Energetická třída: F
FAQ
  • Je možné světlo stmívat? – Tento model není stmívatelný.
  • Jaký typ lišty je potřeba pro instalaci? – Světlo je určeno pro magnetický lištový systém Exility o šířce 23 mm.
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : studená bílá
CRI : 90 Ra
Hmotnost : 340 g
Kolekce : Focus LED
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 48V DC
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Průměr : 52 mm
Šířka : 193 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 1090 lm
Teplota barvy : 4000 K
Energetická třída : F
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 36 °
Výška : 1218 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : III
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz