MAYTONI Závěsné svítidlo do lišty Focus LED Magnetic track system Exility 3000K 12W 36d TR041-2-12W3K-W
Může být u Vás 21. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR041-2-12W3K-W EAN: 4099776044307 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Bílé závěsné LED světlo do magnetické lišty Focus Exility 3000K 12W, 36°
Kód / označení výrobce: TR041-2-12W3K-W
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Světlo nad stůl nebo pracovní plochu
  • Barva: bílá
  • Materiál: hliník
  • Montáž: magnetický lištový systém Exility (šířka 23 mm)
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Světelný tok: 1040 lm
  • Výkon: 12 W
  • Vyzařovací úhel: 36°
  • Index podání barev: CRI 90
  • Stupeň krytí: IP20
  • Rozměry: výška 1220 mm, délka 200 mm, šířka 193 mm, průměr 52 mm
  • Životnost: 50 000 h
  • Napájení: AC 48 V
  • Není stmívatelné
  • Záruka: 5 let
FAQ
  • Je světlo vhodné pro hlavní osvětlení místnosti?
  • Lze světlo stmívat?
    Ne, tato varianta není stmívatelná.
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Hmotnost : 340 g
Kolekce : Focus LED
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 48V DC
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Průměr : 52 mm
Šířka : 193 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 1040 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : G
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 36 °
Výška : 1220 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : III
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz