MAYTONI Závěsné svítidlo do lišty Focus LED Magnetic track system Exility 12W 36d TR041-4-12WTW-DD-B
Může být u Vás 20. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR041-4-12WTW-DD-B EAN: 4099776063858 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Závěsné LED světlo do lišty Maytoni Focus LED Magnetic track system Exility 12W 36°
Kód / označení výrobce: MAYTONI Závěsné svítidlo do lišty Focus LED Magnetic track system Exility 12W 36d TR041-4-12WTW-DD-B
Světlo nad stůl nebo pracovní plochu
Technické vlastnosti
  • Příkon: 12 W
  • Světelný tok: 900 lm
  • Stmívatelné (DALI)
  • Rozsah teploty chromatičnosti: 2700–6000 K
  • Materiál: hliník
  • Barva: černá
  • Rozměry: výška 200 mm, délka 1240 mm, šířka 193 mm, průměr 52 mm
  • Napájení: AC 48 V
FAQ
  • Lze světlo ovládat i jinak než přes DALI?
  • Je možné světlo použít i do běžné stropní lišty?
    Světlo je určeno výhradně pro magnetický lištový systém Exility s napětím 48 V.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : studená bílá / studená denní bílá / teplá bílá
CRI : 90 Ra
Délka stínítka : 200 mm
Funkce : CCT / DALI
Hmotnost : 340 g
Kolekce : Focus LED
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 48V DC
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Průměr : 52 mm
Šířka : 193 mm
Stmívatelné : ano
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 900 lm
Teplota barvy : 3000 K / 4000 K / 6000 K
Energetická třída : G
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 36 °
Výška : 1240 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : III
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz