MAYTONI Závěsné svítidlo Artisan GU10x1 10W P082PL-GU10-W
Může být u Vás 20. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M P082PL-GU10-W EAN: 4099776083191 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Závěsné světlo Maytoni Artisan GU10, bílé provedení
Kód / označení výrobce: P082PL-GU10-W
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Světlo nad stůl nebo pracovní plochu
Technické vlastnosti
  • Patice: GU10 (1x)
  • Maximální příkon: 10 W
  • Barva: bílá
  • Materiál: hliník
  • Stupeň krytí: IP20
  • Třída ochrany: II
  • Výška: 1330 mm (nastavitelná, minimální výška 330 mm)
  • Průměr: 54 mm
  • Napětí: AC 220–240 V
FAQ
  • Lze použít stmívatelný světelný zdroj? – Ne, svítidlo není určeno pro stmívání.
  • Jaký typ žárovky je vhodný? – Svítidlo je určeno pro žárovky s paticí GU10 do maximálního příkonu 10 W.
Technické parametry
Barva : bílá
Délka stínítka : 300 mm
Hmotnost : 510 g
Kolekce : Artisan
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : GU10
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 10 W
Průměr : 54 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : moderní
Tvar / motiv : válec
Výška : 1330 mm
Zdroj světla součástí : ne
Tvar zdroje : PAR16
Značka : MAYTONI
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz