MAYTONI Závěsné svítidlo Ambience 3000K 23W MOD280PL-L23B3K1
Může být u Vás 21. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M MOD280PL-L23B3K1 EAN: 4099776152514 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Závěsné světlo Maytoni Ambience 3000K, 23W, stmívatelné
Kód / označení výrobce: MOD280PL-L23B3K1
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Světlo nad stůl nebo pracovní plochu
  • Barva: černá, bílý difuzor
  • Materiál: kov
  • Světelný tok: 1000 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Stmívatelné
  • Vyzařovací úhel: 120°
  • Průměr: 420 mm
  • Výška: 376–3276 mm (nastavitelná)
  • Výkon: 23 W
  • Index podání barev: CRI 80
  • Stupeň krytí: IP20
  • Životnost: 50 000 h
  • Třída ochrany: II
FAQ
  • Je možné upravit výšku zavěšení? Ano, výška je nastavitelná v rozmezí 376–3276 mm.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 272 mm
Hmotnost : 1350 g
Kolekce : Ambience
Materiál : kov
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 23 W
Průměr : 420 mm
Stmívatelné : ano
Stupeň krytí : IP20
Styl : design / moderní
Světelný tok celkový : 1000 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : G
Tvar / motiv : kulatý
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 120 °
Výška : 3276 mm
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
EMOS LED stolní lampa LUCY, nabíjecí Z7626
Může být u Vás 21. 5.
EMOS Prodlužovací kabel s vypínačem 5 zásuvky 10m 1902151000
G
Svítidlo SLC TUBO R62 WH 500TED 927 IP54 24d
Může být u Vás 25. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz