MAYTONI závěs 2m bílá pro kolejnicový systém TRA001CW-11W
Může být u Vás 20. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TRA001CW-11W EAN: 4251110093550 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Závěsný set 2 m bílý pro kolejnicový systém MAYTONI TRA001CW-11W
Kód / označení výrobce: TRA001CW-11W
Technické vlastnosti
  • Délka zavěšení: 2000 mm
  • Barva: bílá
  • Materiál: kov
  • Rozměry krytky: 32 x 32 mm
  • Montáž: zavěšení na strop
  • Kompatibilita: kolejnicový systém UNITY (jednofázový)
  • Hmotnost: 0,07 kg (netto)
  • Záruka: 5 let
Barva : bílá
Délka : 2000 mm
Hmotnost : 74 g
Kolekce : Accessories for tracks
Materiál : kov
Napětí / napájení : 220-240V
Celkový příkon max. : 11 W
Šířka : 32 mm
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz