MAYTONI Vestavné svítidlo Zoom DL034-L12W3K-D-W
Může být u Vás 15. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M DL034-L12W3K-D-W EAN: 4099776024439 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Vestavné LED světlo MAYTONI Zoom DL034-L12W3K-D-W s bílým rámečkem
Kód / označení výrobce: MAYTONI Vestavné svítidlo Zoom DL034-L12W3K-D-W
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Doporučené použití
Orientační velikost osvětleného prostoru
  • Světelný tok: 910 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Stmívatelné (Triac)
  • Vyzařovací úhel: 60°
  • Krytí: IP65
  • Materiál: hliník
  • Barva: bílá
  • Průměr: 85 mm
  • Výška: 85 mm
  • Montážní otvor: průměr 75 mm, hloubka 90 mm
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Životnost: 30 000 h
  • Energetická třída: F
  • Index podání barev: CRI 90
  • Záruka: 5 let
FAQ
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Hmotnost : 370 g
Kolekce : Zoom
Materiál : hliník
Montážní hloubka : 90 mm
Montážní otvor : 75 mm
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Průměr : 85 mm
Stmívatelné : ano
Stupeň krytí : IP65
Světelný tok celkový : 910 lm
Teplota barvy : 3000 K
Tvar / motiv : kulatý
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 60 °
Výška : 85 mm
Zdroj světla součástí : ano
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz