MAYTONI Vestavné svítidlo Yin DL031-2-L12B
Může být u Vás 20. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M DL031-2-L12B EAN: 4251110072012 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Vestavné stropní světlo MAYTONI Yin DL031-2-L12B – černé, 12 W, 3000 K
Kód / označení výrobce: MAYTONI Vestavné svítidlo Yin DL031-2-L12B
Design a charakter produktu
Použití v praxi
  • Vestavné stropní světlo do interiéru
  • Barva: černá
  • Materiál: hliník
  • Světelný tok: 790 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Index podání barev: CRI 90
  • Vyzařovací úhel: 60°
  • Příkon: 12 W
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Průměr: 98 mm
  • Výška: 75 mm
  • Průměr montážního otvoru: 85 mm
  • Montážní hloubka: 90 mm
  • Krytí: IP20
  • Energetická třída: F
  • Životnost: 30 000 h
  • Není stmívatelné
FAQ
  • Je toto světlo vhodné jako hlavní osvětlení místnosti?
    Ne, s výkonem 790 lm je vhodné spíše pro doplňkové nebo orientační osvětlení.
  • Lze světlo stmívat?
    Ne, tento model není stmívatelný.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Hmotnost : 380 g
Kolekce : Yin
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Průměr : 98 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 950 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : F
Tvar / motiv : kulatý
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 40 °
Výška : 75 mm
Zdroj světla součástí : ano
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz