MAYTONI Vestavné svítidlo Round 12W IP 20 DL058-12W3K-TRS-B
Může být u Vás 20. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M DL058-12W3K-TRS-B EAN: 4099776077664 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Vestavné stropní světlo MAYTONI Round 12W černé
Kód / označení výrobce: MAYTONI Vestavné svítidlo Round 12W IP 20 DL058-12W3K-TRS-B
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Technické vlastnosti
  • Příkon: 12 W
  • Světelný tok: 830 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Index podání barev: CRI 90
  • Vyzařovací úhel: 50°
  • Barva: černá
  • Materiál: hliník
  • Stupeň krytí: IP20 (vhodné do interiéru)
  • Montážní otvor: průměr 75 mm, hloubka 80 mm
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Není stmívatelné
  • Životnost: 30 000 h
  • Třída ochrany: II
FAQ
  • Lze světlo stmívat? Tento model není stmívatelný.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Funkce : bezrámečkové
Hmotnost : 170 g
Kolekce : ROUND
Materiál : hliník
Montážní hloubka : 80 mm
Montážní otvor : 75 mm
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Průměr : 74 mm
Šířka : 115 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 880 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : G
Tvar / motiv : kulatý
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 60 °
Zdroj světla součástí : ano
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz