MAYTONI Vestavné svítidlo Reif DL050-01WG
Může být u Vás 21. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M DL050-01WG EAN: 4251110095561 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Elegantní vestavné svítidlo Maytoni Reif DL050-01WG
Charakteristika
Technické parametry
  • Výška: 55 mm
  • Hmotnost: 80 g
  • Průměr: 68 mm
  • Ochrana IP: IP20
  • Příkon sv. zdroje: 50W
  • Celkový příkon: 50W
  • Napětí: 230V
  • Patice: GU10
  • Vč. světelného zdroje: ne
  • Materiál: hliník
  • Barva: zlatá / bílá
  • Kolekce: Reif
  • Počet světelných zdrojů: 1
Závěr
Technické parametry
Barva : bílá / zlatá
Hmotnost : 80 g
Kolekce : Reif
Materiál : hliník
Montážní otvor : 65 mm
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : GU10
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 50 W
Průměr : 68 mm
Stupeň krytí : IP20
Tvar / motiv : kulatý
Výška : 55 mm
Zdroj světla součástí : ne
Tvar zdroje : PAR16
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz