MAYTONI Vestavné svítidlo Reif DL050-01GB
Může být u Vás 20. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M DL050-01GB EAN: 4251110041599 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Technické parametry
  • Výška: 55 mm
  • Hmotnost: 80 g
  • Průměr: 68 mm
  • Ochrana IP: IP20
  • Příkon sv. zdroje: 50 W
  • Celkový příkon: 50 W
  • Napětí: 230 V
  • Patice: GU10
  • Včetně světelného zdroje: ne
  • Materiál: hliník
  • Barva: černá / zlatá
  • Kolekce: Reif
  • Počet světelných zdrojů: 1
Technické parametry
Barva : černá / zlatá
Hmotnost : 80 g
Kolekce : Reif
Materiál : hliník
Montážní otvor : 65 mm
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : GU10
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 50 W
Průměr : 68 mm
Stupeň krytí : IP20
Tvar / motiv : kulatý
Výška : 55 mm
Zdroj světla součástí : ne
Tvar zdroje : PAR16
Značka : MAYTONI
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz