MAYTONI Vestavné svítidlo Metal Modern 10W IP 20 DL093-01-10W3K-W
Může být u Vás 21. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M DL093-01-10W3K-W EAN: 4099776080893 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Vestavné svítidlo MAYTONI Metal Modern 10W, bílé, 3000K, 24°
Kód / označení výrobce: DL093-01-10W3K-W
Technické vlastnosti
  • Výkon: 10 W
  • Světelný tok: 750 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Index podání barev: CRI 90
  • Vyzařovací úhel: 24°
  • Stupeň krytí: IP20
  • Není stmívatelné
  • Materiál: hliník, kov
  • Barva: bílá
  • Rozměry: 95 x 95 x 75 mm
  • Montážní otvor: 85 x 85 mm, hloubka 90 mm
  • Třída ochrany: II
  • Napětí: AC 160–265 V
  • Životnost: 20 000 h
FAQ
  • Je svítidlo vhodné jako hlavní osvětlení místnosti?
  • Lze svítidlo stmívat?
    Ne, toto provedení není stmívatelné.
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 95 mm
Funkce : výklopné
Hmotnost : 370 g
Kolekce : Metal Modern
Materiál : kov
Montážní hloubka : 90 mm
Montážní otvor : 85x85 mm
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 10 W
Šířka : 95 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 750 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : G
Tvar / motiv : hranatý
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 24 °
Výška : 75 mm
Zdroj světla součástí : ano
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz