MAYTONI Vestavné svítidlo Lens 3000K 12W 70d DL105-12W3K-W
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M DL105-12W3K-W EAN: 4099776141785 Značka: MAYTONI
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Vestavné stropní světlo MAYTONI Lens 3000K 12W, bílé provedení
Kód / označení výrobce: DL105-12W3K-W
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Doporučené použití
Světlo je vhodné spíše pro menší místnosti, kde zajistí dostatečné základní osvětlení.
Orientační velikost osvětleného prostoru
Technické vlastnosti
  • Vestavné provedení, kulatý tvar
  • Barva: bílá
  • Materiál: hliník
  • Světelný tok: 830 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Index podání barev: CRI 90
  • Vyzařovací úhel: 70°
  • Výkon: 12 W
  • Stupeň krytí: IP44
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Průměr: 120 mm
  • Výška: 45 mm
  • Průměr montážního otvoru: 115 mm
  • Hloubka montáže: 55 mm
  • Životnost: 30 000 h
  • Energieffektivita: třída F
  • Záruka: 5 let
FAQ
  • Lze světlo stmívat? Ne, toto provedení není stmívatelné.
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Funkce : výklopné
Hmotnost : 600 g
Kolekce : Lens
Materiál : hliník
Montážní hloubka : 55 mm
Montážní otvor : 115 mm
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Průměr : 120 mm
Stupeň krytí : IP44
Světelný tok celkový : 830 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : F
Tvar / motiv : kulatý
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 70 °
Výška : 45 mm
Zdroj světla součástí : ano
Průměrná životnost : 30000 h
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : II
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz