MAYTONI Vestavné svítidlo Hidden 10W IP 20 DL095-01-10W3K-B
Může být u Vás 21. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M DL095-01-10W3K-B EAN: 4099776084549 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Vestavné bodové světlo MAYTONI Hidden 10W, černé, 3000K
Kód / označení výrobce: DL095-01-10W3K-B
Technické vlastnosti
  • Vestavné bodové světlo
  • Výkon: 10 W
  • Světelný tok: 760 lm
  • Barevná teplota: 3000 K (teplá bílá)
  • Vyzařovací úhel: 24°
  • Index podání barev: CRI 90
  • Barva: černá
  • Materiál: hliník a plast
  • Stupeň krytí: IP20
  • Průměr: 90 mm
  • Výška: 97 mm
  • Průměr montážního otvoru: 80 mm
  • Hloubka montážního otvoru: 100 mm
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Životnost: 20 000 h
  • Není stmívatelné
FAQ
  • Je světlo vhodné pro hlavní osvětlení místnosti?
  • Jaký je doporučený průměr otvoru pro montáž?
    Pro instalaci je potřeba otvor o průměru 80 mm a hloubce 100 mm.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Funkce : výklopné
Hmotnost : 230 g
Kolekce : Hidden
Materiál : hliník / plast
Montážní hloubka : 100 mm
Montážní otvor : 80 mm
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 10 W
Průměr : 90 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 760 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : G
Tvar / motiv : kulatý
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 24 °
Výška : 97 mm
Zdroj světla součástí : ano
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz