MAYTONI Vestavné svítidlo DL083-01-GU10-SQ-B
Může být u Vás 21. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M DL083-01-GU10-SQ-B EAN: 4099776023050 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Vestavné svítidlo MAYTONI DL083-01-GU10-SQ-B s černým hliníkovým rámečkem
Kód / označení výrobce: MAYTONI Vestavné svítidlo DL083-01-GU10-SQ-B
Technické vlastnosti
  • Montáž: vestavná do stropu
  • Materiál: hliník
  • Barva: černá
  • Patice: GU10 (zdroj není součástí)
  • Maximální výkon: 10 W
  • Stupeň krytí: IP65
  • Rozměry: 84 x 84 mm, výška 29 mm
  • Hloubka montážního otvoru: 80 mm
  • Průměr montážního otvoru: 65 mm (kulatý)
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Třída ochrany: II
FAQ
  • Jaký typ žárovky lze použít? Svítidlo je určeno pro žárovky s paticí GU10 do maximálního výkonu 10 W.
Technické parametry
Barva : černá
Délka : 84 mm
Hmotnost : 130 g
Materiál : hliník
Montážní hloubka : 80 mm
Montážní otvor : 65 mm
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : GU10
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 50 W
Šířka : 84 mm
Stupeň krytí : IP65
Tvar / motiv : hranatý
Výška : 29 mm
Zdroj světla součástí : ne
Tvar zdroje : PAR16
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz