MAYTONI Venkovní svítidlo Guss 3000K 15W IP 65 O592FL-L15GF3K
Může být u Vás 20. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M O592FL-L15GF3K EAN: 4099776082378 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Venkovní LED svítidlo MAYTONI Guss 3000K 15W IP65
Kód / označení výrobce: O592FL-L15GF3K
Design a charakter produktu
Použití v praxi
  • Výkon: 15 W
  • Světelný tok: 550 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Krytí: IP65 (vhodné do exteriéru)
  • Materiál: hliník a sklo
  • Barva: grafitová
  • Výška: 900 mm
  • Šířka: 200 mm
  • Délka: 180 mm
  • Vyzařovací úhel: 90°
  • Životnost: 50 000 h
  • Stupeň ochrany: třída I
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Index podání barev: CRI 80
  • Není stmívatelné
FAQ
  • Lze světlo stmívat? Ne, toto svítidlo není stmívatelné.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 180 mm
Hmotnost : 2840 g
Kolekce : Guss
Materiál : hliník / sklo
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 15 W
Šířka : 200 mm
Stupeň krytí : IP65
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 550 lm
Teplota barvy : 3000 K
Tvar / motiv : hranatý
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 90 °
Výška : 900 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : I
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz