MAYTONI Venkovní nástěnné Blow 3000K 10W IP 54 O435WL-L10GF3K
Může být u Vás 20. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M O435WL-L10GF3K EAN: 4099776082880 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Venkovní nástěnné světlo MAYTONI Blow 3000K 10W IP54
Kód / označení výrobce: O435WL-L10GF3K
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Technické vlastnosti
  • Výkon: 10 W
  • Světelný tok: 900 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Stupeň krytí: IP54
  • Materiál: hliník a sklo
  • Barva: grafitová
  • Vyzařovací úhel: 122°
  • Rozměry: 68 x 110 x 100 mm (výška x šířka x délka)
  • Index podání barev: CRI 80
  • Provozní teplota: -40...+50°C
  • Životnost: 50 000 h
  • Energetická třída: G
  • Není stmívatelné
FAQ
  • Je světlo vhodné i do deště nebo na nechráněné venkovní stěny?
    Ano, díky krytí IP54 je odolné vůči prachu i stříkající vodě.
  • Lze světlo použít i v interiéru?
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 100 mm
Hmotnost : 710 g
Kolekce : Blow
Materiál : hliník / sklo
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 10 W
Šířka : 110 mm
Stupeň krytí : IP54
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 900 lm
Teplota barvy : 3000 K
Tvar / motiv : kulatý
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 122 °
Výška : 68 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : I
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz