MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém Vuoro TR029-3-10W3K-S-W
Může být u Vás 21. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR029-3-10W3K-S-W EAN: 4099776031840 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Bílé svítidlo pro kolejnicový systém MAYTONI Vuoro TR029-3-10W3K-S-W
Kód / označení výrobce: MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém Vuoro TR029-3-10W3K-S-W
Design a charakter produktu
Použití v praxi
  • Barva: bílá
  • Materiál: hliník
  • Světelný tok: 750 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Vyzařovací úhel: 24°
  • Příkon: 10 W
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Stupeň krytí: IP20
  • Index podání barev: CRI 90
  • Rozměry: výška 180 mm, délka 118 mm, průměr 78 mm
  • Životnost: 30 000 hodin
  • Není stmívatelné
  • Záruka: 5 let
FAQ
  • Je možné světlo použít jako hlavní osvětlení místnosti?
  • Lze svítidlo natáčet a směrovat?
    Ano, konstrukce umožňuje snadné natočení a zaměření světelného paprsku podle potřeby.
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 118 mm
Hmotnost : 360 g
Kolekce : Vuoro
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 10 W
Průměr : 78 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 750 lm
Teplota barvy : 3000 K
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 24 °
Výška : 180 mm
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz