MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém Track lamps TR003-1-17W3K-B
Může být u Vás 15. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR003-1-17W3K-B EAN: 4251110050553 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Černé bodové světlo pro kolejnicový systém MAYTONI Track lamps TR003-1-17W3K-B
Kód / označení výrobce: MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém Track lamps TR003-1-17W3K-B
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Technické vlastnosti
  • Barva: černá
  • Materiál: hliník
  • Vyzařovací úhel: 24°
  • Světelný tok: 1300 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Příkon: 15 W
  • Index podání barev: 80 CRI
  • Stupeň krytí: IP20
  • Výška: 210 mm
  • Délka: 138 mm
  • Průměr: 89 mm
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Životnost: 50 000 h
  • Bez možnosti stmívání
  • Záruka: 5 let
FAQ
  • Je možné světlo nasměrovat podle potřeby?
    Ano, konstrukce umožňuje nastavení směru svícení v rámci kolejnicového systému.
  • Lze toto světlo použít i do koupelny?
    Ne, díky krytí IP20 je určeno pouze pro suché interiéry.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 138 mm
Hmotnost : 280 g
Kolekce : Track lamps
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 17 W
Šířka : 89 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 950 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : G
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 24 °
Výška : 165 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz