MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém TR084-1-15W4K-D-W
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR084-1-15W4K-D-W EAN: 4099776023753 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Bílé svítidlo pro kolejnicový systém MAYTONI TR084-1-15W4K-D-W
Kód / označení výrobce: MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém TR084-1-15W4K-D-W
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Technické vlastnosti
  • Výkon: 15 W
  • Světelný tok: 1060 lm
  • Barva světla: 4000 K (neutrální bílá)
  • Vyzařovací úhel: 24°
  • Stmívatelné (Triac)
  • Index podání barev: CRI 90
  • Materiál: hliník
  • Barva: bílá
  • Výška: 137 mm
  • Průměr: 100 mm
  • Stupeň krytí: IP20
  • Napětí: AC 160–265 V
  • Životnost: 20 000 h
  • Jednofázový kolejnicový systém
  • Záruka: 5 let
FAQ
  • Je možné svítidlo stmívat? – Ano, svítidlo podporuje stmívání pomocí Triac.
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : studená bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 100 mm
Hmotnost : 460 g
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 15 W
Průměr : 100 mm
Šířka : 100 mm
Stmívatelné : ano
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 840 lm
Teplota barvy : 4000 K
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 24 °
Výška : 137 mm
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz