MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém TR084-1-15W3K-W
Může být u Vás 20. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR084-1-15W3K-W EAN: 4099776023647 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Bílé bodové světlo pro kolejnicový systém MAYTONI TR084-1-15W3K-W
Kód / označení výrobce: MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém TR084-1-15W3K-W
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Světelný tok a charakter světla
  • Pro jednofázový kolejnicový systém
  • Barva: bílá
  • Materiál: hliník
  • Světelný tok: 1070 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Vyzařovací úhel: 24°
  • Index podání barev: CRI 90
  • Příkon: 15 W
  • Stupeň krytí: IP20
  • Výška: 137 mm
  • Průměr: 100 mm
  • Životnost: 50 000 h
  • Třída ochrany: II
FAQ
  • Je možné světlo stmívat? – Ne, toto světlo není stmívatelné.
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 100 mm
Hmotnost : 460 g
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 15 W
Průměr : 100 mm
Šířka : 100 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 810 lm
Teplota barvy : 3000 K
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 24 °
Výška : 137 mm
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
Azzardo AZ1750 bodové svítidlo Jerry 3 12V chrom
Může být u Vás 27. 5.
C
EMOS LED reflektor AVENO 300W, černý, neutrální bílá ZS2473
Může být u Vás 21. 5.
Ideal Lux Zapuštěná rozeta 307121
Může být u Vás 25. 5.
MAYTONI spojka bílá pro kolejnicový systém TRA001C-11W
Může být u Vás 20. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz