MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém TR084-1-15W3K-D-W
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR084-1-15W3K-D-W EAN: 4099776023722 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Bílé svítidlo pro kolejnicový systém MAYTONI TR084-1-15W3K-D-W
Kód / označení výrobce: MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém TR084-1-15W3K-D-W
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Světelný tok a charakter osvětlení
Technické vlastnosti
  • Barva: bílá
  • Materiál: hliník
  • Pro jednofázový kolejnicový systém
  • Světelný tok: 1020 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Vyzařovací úhel: 24°
  • Stmívatelné (Triac)
  • Index podání barev: 90 CRI
  • Příkon: 15 W
  • Napětí: AC 160–265 V
  • Stupeň krytí: IP20
  • Výška: 137 mm
  • Průměr: 100 mm
  • Třída ochrany: II
  • Životnost: 20 000 h
  • Záruka: 5 let
FAQ
  • Je možné světlo stmívat běžným nástěnným stmívačem?
    Ano, svítidlo podporuje stmívání pomocí Triac stmívače.
  • Je svítidlo vhodné jako hlavní osvětlení místnosti?
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 100 mm
Hmotnost : 450 g
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 15 W
Průměr : 100 mm
Šířka : 100 mm
Stmívatelné : ano
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 760 lm
Teplota barvy : 3000 K
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 24 °
Výška : 137 mm
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
ABB Vypínač SWING, bílý ř.6 3557G-06340 3143030200
Může být u Vás 25. 5.
V Showroom
RENDL MONTANA stolní bílá/černá chrom 230V E27 28W R13283
Může být u Vás 18. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz