MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém TR084-1-15W3K-B
Může být u Vás 20. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR084-1-15W3K-B EAN: 4099776023593 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Moderní bodové světlo pro kolejnicový systém MAYTONI TR084-1-15W3K-B
Kód / označení výrobce: MAYTONI TR084-1-15W3K-B
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Světelný tok a charakter světla
  • Určeno pro jednofázový kolejnicový systém
  • Výkon: 15 W
  • Světelný tok: 950 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Vyzařovací úhel: 24°
  • Index podání barev: CRI 90
  • Materiál: hliník
  • Barva: černá
  • Stupeň krytí: IP20 (vhodné do interiéru)
  • Výška: 137 mm
  • Průměr: 100 mm
  • Životnost: 50 000 h
  • Energetická třída: F
FAQ
  • Je světlo vhodné pro osvětlení celé místnosti?
  • Lze světlo stmívat?
    Ne, tento model není stmívatelný.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 100 mm
Hmotnost : 460 g
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 15 W
Průměr : 100 mm
Šířka : 100 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 750 lm
Teplota barvy : 3000 K
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 24 °
Výška : 137 mm
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz