MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém TR044-1-12W4K-B
Může být u Vás 21. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR044-1-12W4K-B EAN: 4099776023388 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Elegantní a Funkční Osvětlení pro Moderní Prostory
Technické Specifikace
  • Barva: Černá
  • Výška: 166 mm
  • Minimální výška: 77 mm
  • Úhel svícení: 110°
  • Hmotnost: 310 g
  • Index podání barev Ra: >80
  • Průměr: 135 mm
  • Délka: 140 mm
  • Ochrana IP: IP20
  • Světelný tok: 650 lm
  • Barva světla: 4000 K
  • Příkon světelného zdroje: 12 W
  • Celkový příkon: 12 W
  • Napětí: 230 V
  • Patice: LED
  • Včetně světelného zdroje: Ano
  • Materiál: Kov / hliník / plast
  • Počet světelných zdrojů: 1
Výhody Svítidla
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : studená bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 140 mm
Hmotnost : 310 g
Materiál : hliník / kov / plast
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Průměr : 135 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 650 lm
Teplota barvy : 4000 K
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 110 °
Výška : 166 mm
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz