MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém TR043-1-12W4K-B
Může být u Vás 20. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR043-1-12W4K-B EAN: 4099776023265 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Kolejnicové světlo MAYTONI TR043-1-12W4K-B pro systém UNITY, 4000K, černé
Kód / označení výrobce: MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém TR043-1-12W4K-B
Technické vlastnosti
  • Pro kolejnicový systém UNITY (jednookruhový)
  • Barva: černá
  • Materiál: kov, hliník, plast
  • Světelný tok: 840 lm
  • Barva světla: 4000 K (neutrální bílá)
  • Vyzařovací úhel: 110°
  • Příkon: 12 W
  • Stupeň krytí: IP20
  • Není stmívatelné
  • Rozměry: průměr 135 mm, výška 83 mm, délka 156 mm
  • Napětí: AC 175–265 V
  • Životnost: 50 000 h
  • Záruka: 5 let
FAQ
  • Je světlo kompatibilní i s jinými kolejnicovými systémy?
    Ne, je určeno výhradně pro kolejnicový systém UNITY.
  • Lze světlo stmívat?
    Ne, toto světlo není stmívatelné.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : studená bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 156 mm
Hmotnost : 540 g
Materiál : hliník / kov / plast
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Průměr : 135 mm
Šířka : 135 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 840 lm
Teplota barvy : 4000 K
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 110 °
Výška : 150 mm
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
ACA Lighting OLYMPUS vánoční strom PE/PVC 240cm X162402
Může být u Vás 28. 5.
EGLO Stropní svítidlo SELVINA 96329
Může být u Vás 27. 5.
G
LED2 21507331D KLIP, B DIM 11 3000K ZÁPUSTNÉ ČERNÉ / BÍLÉ
Může být u Vás 2. 6.
F
NORDLUX Canto 2 venkovní nástěnné svítidlo černá 49701203
Skladem e-shop (2 ks)
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz