MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém TR003-1-26W4K-S-W
Může být u Vás 21. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR003-1-26W4K-S-W EAN: 4099776031345 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Bílé svítidlo pro kolejnicový systém MAYTONI TR003-1-26W4K-S-W
Kód / označení výrobce: TR003-1-26W4K-S-W
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Technické vlastnosti
  • Barva: bílá
  • Materiál: hliník
  • Světelný tok: 2310 lm
  • Teplota chromatičnosti: 4000 K (neutrální bílá)
  • Vyzařovací úhel: 24°
  • Index podání barev: CRI 90
  • Výkon: 26 W
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Stupeň krytí: IP20
  • Výška: 165 mm
  • Délka: 138 mm
  • Průměr: 89 mm
  • Kolejnicový systém: jednofázový
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : studená bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 138 mm
Hmotnost : 480 g
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 26 W
Průměr : 89 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 3000 lm
Teplota barvy : 4000 K
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 24 °
Výška : 165 mm
Naposledy prohlížené
BIG WHITE SLV TRACKSPOT C 3fáze 29W 940 36° bílý 1008872
Může být u Vás 19. 5.
EMOS Nabíjecí baterie GP ReCyko 1300 AA (HR6), 2 ks B25232
Může být u Vás 21. 5.
NBB CB žár. signal. 130V 15mA BA9S 402070000
Může být u Vás 19. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz