MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém TR003-1-15W3K-S-B
Může být u Vás 20. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR003-1-15W3K-S-B EAN: 4099776031314 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Černé svítidlo pro kolejnicový systém MAYTONI TR003-1-15W3K-S-B
Kód / označení výrobce: TR003-1-15W3K-S-B
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Světlo nad stůl nebo pracovní plochu
Technické vlastnosti
  • Pro jednofázový kolejnicový systém
  • Barva světla: teplá bílá (3000 K)
  • Světelný tok: 980 lm
  • Vyzařovací úhel: 24°
  • Výkon: 15 W
  • Index podání barev: 90 CRI
  • Barva: černá
  • Materiál: hliník
  • Stupeň krytí: IP20
  • Rozměry: výška 165 mm, délka 138 mm, průměr 89 mm
  • Není stmívatelné
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Třída ochrany: II
  • Záruka: 5 let
FAQ
  • Je možné svítidlo použít i v jiných kolejnicových systémech než jednofázových?
    Ne, svítidlo je určeno pouze pro jednofázový kolejnicový systém.
  • Je možné světlo stmívat?
    Ne, tento model není stmívatelný.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 138 mm
Hmotnost : 280 g
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 15 W
Průměr : 89 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 1600 lm
Teplota barvy : 3000 K
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 24 °
Výška : 165 mm
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz