MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém TR003-1-10W4K-S-W
Může být u Vás 20. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR003-1-10W4K-S-W EAN: 4099776031284 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Bílé svítidlo pro kolejnicový systém MAYTONI TR003-1-10W4K-S-W, 4000K, 10W, 24°
Kód / označení výrobce: TR003-1-10W4K-S-W
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Technické vlastnosti
  • Barva: bílá
  • Materiál: hliník
  • Světelný tok: 900 lm
  • Teplota chromatičnosti: 4000 K (neutrální bílé světlo)
  • Vyzařovací úhel: 24°
  • Výkon: 10 W
  • Index podání barev: 90 CRI
  • Stupeň krytí: IP20
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Výška: 147 mm
  • Délka: 118 mm
  • Průměr: 78 mm
  • Není stmívatelné
  • Určeno pro jednofázový kolejnicový systém
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : studená bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 118 mm
Hmotnost : 210 g
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 10 W
Průměr : 78 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 900 lm
Teplota barvy : 4000 K
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 24 °
Výška : 147 mm
Naposledy prohlížené
Deko-Light KapegoLED kardanový rám pro Modular Sytem COB 930092
Může být u Vás 22. 5.
F
FARO MAGRITTE 600 svítidlo nad obrazy, starozlatá, 12W
Může být u Vás 10. 6.
Philips TITAN SVÍTIDLO BODOVÉ GU10 max. 50W 230V, hliník
Může být u Vás 20. 5.
RENDL LEA nástěnná bílá 230V LED 6W 3000K R12587
Může být u Vás 18. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz