MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém TR003-1-10W3K-S-W
Může být u Vás 20. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR003-1-10W3K-S-W EAN: 4099776031291 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Bodové světlo pro kolejnicový systém MAYTONI TR003-1-10W3K-S-W, bílé
Kód / označení výrobce: MAYTONI TR003-1-10W3K-S-W
Design a charakter produktu
Použití v praxi
  • Barva: bílá
  • Materiál: hliník
  • Vyzařovací úhel: 24°
  • Světelný tok: 850 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Index podání barev: CRI 90
  • Příkon: 10 W
  • Napětí: AC 220–240 V
  • Stupeň krytí: IP20
  • Rozměry: výška 147 mm, délka 118 mm, průměr 78 mm
FAQ
  • Lze světlo použít v koupelně? Ne, stupeň krytí IP20 je určen pouze pro suché vnitřní prostory.
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 118 mm
Hmotnost : 210 g
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 10 W
Průměr : 78 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 850 lm
Teplota barvy : 3000 K
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 24 °
Výška : 147 mm
Naposledy prohlížené
EGLO Stojací svítidlo NEWTOWN 49474
Může být u Vás 27. 5.
Solight GSM alarm, pohybový senzor, dálk. ovl., bílý 1D11
Může být u Vás 18. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz