MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém Points TR015-2-10W3K-B
Může být u Vás 20. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR015-2-10W3K-B EAN: 4251110096292 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Černé svítidlo pro kolejnicový systém MAYTONI Points TR015-2-10W3K-B
Kód / označení výrobce: MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém Points TR015-2-10W3K-B
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Technické vlastnosti
  • Barva: černá
  • Materiál: hliník
  • Rozměry: výška 175 mm, šířka 34 mm, délka 137 mm
  • Světelný tok: 700 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Vyzařovací úhel: 24°
  • Index podání barev: CRI 90
  • Výkon: 10 W
  • Napětí: AC 48 V
  • Stupeň krytí: IP20
  • Není stmívatelné
  • Životnost: 50 000 h
  • Záruka: 5 let
FAQ
  • Lze světlo směrovat? – Ano, svítidlo má kloubový mechanismus pro nastavení směru světla.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 137 mm
Hmotnost : 480 g
Kolekce : Maytoni magnetic track
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 48V DC
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 10 W
Šířka : 34 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 700 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : G
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 30 °
Výška : 175 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Prodloužená záruka : 5 let
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
ACA Lighting Crystal stropní svítidlo DLA12253
Může být u Vás 22. 5.
GLOBO SERPENT 24109W Nástěnné svítidlo
Může být u Vás 27. 5.
A
LEDVANCE LED CLAS A 100 7.2W/3000K E27 4099854002885
Může být u Vás 25. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz