MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém Points Rot 1-fázový kolejnicový systém UNITY 3000K 20W 36d TR010-1-20W3K-M-W
Může být u Vás 22. 5.
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR010-1-20W3K-M-W EAN: 4099776025085 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Bílé svítidlo pro 1fázový kolejnicový systém MAYTONI Points Rot UNITY 3000K 20W 36°
Kód / označení výrobce: TR010-1-20W3K-M-W
Technické vlastnosti
  • Barva: bílá
  • Materiál: hliník a plast
  • Světelný tok: 1500 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Výkon: 20 W
  • Vyzařovací úhel: 36°
  • Index podání barev: CRI 90
  • Stupeň krytí: IP20
  • Rozměry: délka 600 mm, výška 57 mm, šířka 33 mm
  • Životnost: 50 000 h
  • Není stmívatelné
  • Napětí: AC 100–260 V
  • Záruka: 5 let
FAQ
  • Lze svítidlo stmívat? Ne, tento model není stmívatelný.
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 600 mm
Hmotnost : 500 g
Kolekce : Points Rot
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 20 W
Šířka : 34 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 1500 lm
Teplota barvy : 3000 K
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 36 °
Výška : 57 mm
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz