MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém Parete Magnetic track system Exility 3000K 12W 120d TR106-2-12W3K-B
Může být u Vás 21. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR106-2-12W3K-B EAN: 4099776059875 Značka: MAYTONI
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Kolejnicové světlo MAYTONI Parete Magnetic Exility 3000K 12W, 120°
Kód / označení výrobce: MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém Parete Magnetic track system Exility 3000K 12W 120d TR106-2-12W3K-B
Design a charakter produktu
Použití v praxi
Technické vlastnosti
  • Určeno pro magnetický kolejnicový systém Exility (šířka 23 mm)
  • Barva: černá
  • Materiál: hliník
  • Výkon: 12 W
  • Světelný tok: 474 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
  • Vyzařovací úhel: 120°
  • Index podání barev: CRI 90
  • Stupeň krytí: IP20
  • Rozměry: délka 219 mm, výška 46 mm, šířka 22 mm
  • Napětí: AC 48 V
  • Životnost: 50 000 h
  • Není stmívatelné
  • Záruka: 5 let
FAQ
  • Je tento světelný modul vhodný jako hlavní osvětlení místnosti?
  • Lze tento modul kombinovat s dalšími svítidly v kolejnicovém systému Exility?
    Ano, modul je plně kompatibilní s ostatními prvky magnetického kolejnicového systému Exility.
Technické parametry
Barva : černá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 219 mm
Hmotnost : 158 g
Kolekce : Parete
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 48V DC
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Šířka : 22 mm
Stupeň krytí : IP20
Světelný tok celkový : 474 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : G
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 120 °
Výška : 46 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : MAYTONI
Třída ochrany : III
Prodloužená záruka : 5 let
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz