MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém Focus Zoom 1-fázový kolejnicový systém UNITY 4000K 12W TR021-1-12B4K-Z-D-W
Záruka 60 měsíců www.zarovky.cz/maytoni
Kód: M TR021-1-12B4K-Z-D-W EAN: 4099776036579 Značka: MAYTONI
Popis produktu
Bílé bodové světlo pro 1fázový kolejnicový systém MAYTONI Focus Zoom, 4000K, 12W, stmívatelné
Kód / označení výrobce: TR021-1-12B4K-Z-D-W
Technické vlastnosti
  • Příkon: 12 W
  • Světelný tok: 900 lm
  • Barevná teplota: 4000 K (neutrální bílá)
  • Index podání barev: CRI 90
  • Stmívatelné (Triac)
  • Úhel vyzařování: nastavitelný 15°–50°
  • Otočný mechanismus: 355°
  • Materiál: hliník
  • Barva: bílá
  • Rozměry: výška 158 mm, délka 125 mm, průměr 55 mm
  • Stupeň krytí: IP20
  • Životnost: 50 000 h
  • Napětí: AC 165–265 V
  • Pro 1fázový kolejnicový systém
  • Záruka: 5 let
FAQ
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : studená bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 125 mm
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 12 W
Průměr : 55 mm
Stmívatelné : ano
Typ zdroje : LED
Výška : 158 mm
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz